You are here:
Fotoğraf Albümü Eklendi PDF Yazdır E-posta
Salı, 16 Haziran 2009 05:11

Yeni albümde daha çok resim olacak

Sitemize koyduğumuz önceki albüme fotoğraf eklemek biraz zahmetliydi. Bu yüzden fazla resim ekleyememiştik. Oysa yeni albüm bu konuda büyük kolaylık sağlıyor ve artık zengin bir fotoğraf albümüne sahip olabileceğiz. Fotoğraf eklemede karmaşa olmaması için sizler de arzu ettiğiniz fotoğrafları bize mail yoluyla gönderebilirsiniz. Bundan böyle yayınlanmasını istediğiniz resimleri,  Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız  adresine göndermeye başlayın. 

Köyümüzün resim albümüne doğrudan girmek için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli. 

Buradaki fotoğraf albümden daha iyi yararlanmak için şunlara dikkat edin.:

1 -Ahmetlerfoto albümüne girdiğinizde istediğiniz klasöre tıklayın; içindekii resimler küçültülmüş olarak önünüze serilecektir. Bu küçük görüntüleri sağ üstteki düğmeden daha da büyütüp küçültebilirsiniz.

2- Her klasörü açtığınızda istediğiniz resimlere tek tek basarak izleme olanağı var. Ancak dilerseniz sol üstteki "Slayt Gösterisi" düğmesine tıklayarak resimleri kendiliğinden açılan bir düzende sırayla izlemeniz de mümkün. Slayt geçişleri sırasında ekranda izleme süresini yeterli görmezseniz, slayt ekranındaki (+) ve (-) işaretlerine basarak süreyi ayarlayabilirsiniz.

Yayınlanan resimler daha çok yayla gezisiyle ilgili. Ama önümüzdeki günlerde daha değişik konularda resimler eklenecek.

İlgi çekici fotoğraf desteğinizi bekliyoruz. Bu şekilde albümün kısa zamanda hızla büyüdüğünü göreceksiniz.  

İyi seyirler...  

http://picasaweb.google.com/ahmetlerfoto