You are here:
MİNAREDEN AHMETLER NASIL GÖRÜNÜYOR? PDF Yazdır E-posta
Salı, 15 Nisan 2014 10:56

Daha önce Ahmetler’i hiç böyle görmediniz. 13 Nisanda ilk kez minareden aldığımız görüntüleri sizlerle paylaşıyoruz.

Köy camisindeki minareye çıkarak Ahmetler’in videosunu çektik. İlk kez gerçekleşen bu çekimi herkesin beğeneceğini umuyoruz. Ayrıca aynı yerden çekilen fotoğraflarla köyden insan manzaraları fotoğraflarını da izleyin.

Daha önce söylediğimiz gibi buna benzer dosyaları bize gönderebilirseniz sadece Ahmetlerlilerle değil Türkiye’yle paylaşmış olursunuz.

Ahmetler’in dostlarına ve Ahmetlelilere “ahmetler.net’e” daha çok sahip çıkmalarını öneriyorum. Bu mütevazı site yardımıyla geçtiğimiz yıl HES olaylarını bütün Türkiye’nin izlemesini sağladık. Sitedeki yazıları kaynak göstererek haber yapanlar bile oldu.

Şu ana kadar siteyi ziyaret edenlerin sayısı 1 Milyona yaklaşıyor. “ahmetler.net”’in günde 1000’e yakın ziyaretçisi var. Şu ana kadar 1600 tane dosya yazı ya da haber yüklemişiz. Ayrıca yüzlerce fotoğraf ve okuyucu mesajı var.

Sizler de tanıdıklarınıza siteyi sık sık ziyaret etmelerini önerin. Ahmetler’in tanıtımında en büyük rolü bu sitenin yaptığını unutmayın.

Aşağıdaki video çekimini ham olarak, olduğu gibi yayınladık. Arada yükselen çocuk sesleriyle horoz ötüşünü ve rüzgar hışırtısını da fark edeceksiniz.

İlginize teşekkür ediyorum.

Sevgi ve saygıyla iyi seyirler…

Mustafa Koç

 

1- Minareden Ahmetler videosu için buraya tıklayın.

2- Minareden çekilen Ahmetler fotoğrafları

3- Ahmetler'den İnsan Manzaraları