You are here:
AHMETLER İÇİN PROJELER PDF Yazdır E-posta
Cuma, 10 Mart 2017 19:42

8 Yıl Öncesine Dönüp Bir Baktım...

Mustafa KOÇ

"ahmetler.net" sitesini açtığımız günlerde "Ahmetler Sevdalıları"nı işbirliğine çağıran bir yazı yayınlamışız. Yazıyı tekrar okuyunca alacak daha çok yolumuz olduğunu bildiğim halde hayallerini kurduğumuz bazı projelerin kısmen gerçekleştirildğini görmekten de çok mutlu oldum.

O günden bugüne çok zaman geçti. Siitemiz 8 yıl içinde çok büyük ilgi gördü ve bir yıl önce 2 milyonluk tıklanma sayısını bile aştı. HES sürecinde Ahmetler'in en büyük tanıtım gücü oldu. Her gün ortalama 1500 - 2000 tıklanma sayısıyla sadece Ahmetlerlillerin izlediği bir site olmaktan çıktı.

"Yapabileceğimiz Çok İşler Var" alt başlığıyla yayınladığımız bu yazıyı, yeni kulşakların da okumasını arzu ediyorum. Gerçekten yapılacak çok işimiz var. Aramızda, "laf değil iş yapmak gerekir" diyen çok kişi olduğunu biliyorum. Ancak çoğumuz, bu işleri kendimizin değil de başkalarının yapması gerektiğini düşünürüz. İşte Ahmetler'i bir marka haline getireceksek herkesin elini taşın altına sokması ve daha fazla sorumluluk alması gerektiğini düşünüyorum.

Şimdi 8 sene önce yayımladığımız ve bugün itibariyle 2300 kişinin okuduğu bu yazıyı tekrar okuyalım, heyecanlarımızı kaybetmeyelim ve neleri yapabilme gücümüz olduğu konusunda biraz daha kafa yoralım. Sevgi ve saygıyla...

"AHMETLER İÇİN PROJELER" başlıklı yazıyı okumak için burayı tıklayın!