You are here:
Dilek Koç'un İkinci CD'si Çıktı PDF Yazdır E-posta
Pazar, 11 Nisan 2010 13:29

“Sevdalım Aman”daki parçaları, sırayla sitemizde yayınlıyoruz...

Selanik’te yaşayan ve asıl mesleği mimarlık olduğu halde müzikle uğraşan Ahmetlerli sanatçımız Dilek Koç’un ikinci müzik CD’si geçen ay Selanik'te yayınladı.

İçinde 14 parça bulunan ve “Sevdalım Aman” adı verilen CD Selanik’te piyasaya sürüldü. Dilek, daha önce de KARŞI adlı CD’yle Yunanistan’da kendini tanıtmıştı.

Bu ikinci CD’de; Yunanistan’ın en ünlü sanatçılarından biri sayılan Glikeria konuk sanatçı olarak Dilek’e eşlik etti.  Glikeria’nın CD’ye yaptığı bu katkı CD’nin tüm Yunanistan’da  tanınmasına ve satışına destek olacak. Dilek Koç, son olarak 10 Nisan’da Atina’da CD’nin tanıtım konserlerinden birini verdi.

Ayrıca Facebook’ta hayranlarının kurduğu fan klüp’te (Fun Club) oldukça geniş bir izleyici ve hayran grubu oluşmuş. Klüp üyeleri, burada ve diğer facebook forumlarında Dilek Koç şarkılarını kendi aralarında paylaşıyor. Ayrıca google’da Dilek Kots yazdığınızda onunla ilgili birçok habere ve yazıya ulaşılabiliyor.

Sanatçının son CD’deki parçalarını sitemizdeki MP3 DİNLE bölümünde birer birer yayınlamayı düşündüğümüzü de buradan duyuruyor Dilek’e çalışmalarında başarılar diliyoruz.

www.ahmetler.net

 NOT:

"Sevdalım Aman" CD Kapağını ve CD'deki parçaları görmek için burayı tıklayın