You are here:
Okuyanlar PDF Yazdır E-posta
Perşembe, 07 Ekim 2010 21:50

OKUYANLAR

Ahmetler, öteden beri, eğitime ve okumaya büyük değer veren bir köy olarak bilinir. Ahmetlerli çocuklar her zaman okullarında başarılı olarak iyi bir iz bıraktılar. Öğrencilerimizin bu başarıları, eskiden olduğu gibi bugün de devam ediyor.

Sitemizdeki "Okumuşlar" köşesi büyük ilgi gördükten sonra bir de "Okuyanlar" bölümü açmaya karar verdik. Bu bölüme de şu anda bir okulda okuyan bütün Ahmetlerli öğrenciler olacak.

İlköğretimden sonra çeşitli okullarda okumakta olan Ahmetlerli gençleri sitemizde yayınlayarak onları tanımak, tanıtmak ve tanıştırmak istiyoruz. Böylece çeşitli yerlere dağıldıkları için çoğu birbirini tanımayan bu gençler, belki böylece birbirleriyle iletişim de kurabilirler.

Bildiğiniz, tanıdığınız ve burada adı yayınlanmamış olan bütün gençleri bize bildirirseniz "Okuyanlar" listesini de genişletebiliriz. 

Bu yıl üniversiteyi kazananlardan başlayarak, işte Ahmetlerli Okuyanlar:

 

1 - Mustafa ÖZ - Mahmut ÖZ oğlu, İstanbul Üniversitesi, Tıp Fakültesi

2 – Yusuf GÜNGÖR - Mustafa Ali ve Raziye oğlu, İstanbul, Koç Üniversitesi, İletişim Fakültesi (Burslu)

3 - Elif ARSLAN - Mehmet ARSLAN kızı: İTÜ (İstanbul Teknik Üniversitesi) BilişimTeknolojileri Fakültesi

4 - Huriye DEMİR (HEARN) : Fatih Üniversitesi, Amerikan Dili ve Edebiyatı Bölümü (% 50 Burslu)

5- Barış KIZILKAYA  Fatma KOÇ (Kızılkaya) ve Yüksel oğlu, Ankara Üniversitesi, Coğrafya Bölümü

6- Lütfiye GÜZEL – İlhan kızı; Marmara Üniversitesi, Kimya Öğretmenliği

7- Umut ÖZDEMİR – Ahmet Ali oğlu: Konya Selçuk Üniversitesi, İktisat

8- Derya ACAR - Hatice Avcı ACAR - Denizli Pamukkale Üniversitesi,   Gıda Mühendisliği

9- Nehir ARSLAN - Denizli Pamukkale Üniversitesi, Ekonometri

10 - 

11 - Ünal GÜZEL -  Pamukkale Üniversitesi : İnşaat Mühendisliği

12 - Mehmet GÜNGÖR - Hasan Güngör oğlu, Karabük İngilizce Öğretmeliği

13 - Yusuf Oğuz GÜNGÖR - Hasan Güngör oğlu, Kocaeli Gebze İleri Teknoloji Enstitüsü, Mimarlık

14 - Emine ÖZ - Kocaeli Üniversitesi, İç Mimarlık

15 – Zeynep UYAR - Muğla Üniversitesi, Kimya Böümü

16 - Songül ÖZER - Afyon Kocatepe Üniversitesi Kimya Bölümü

17 - Yunus KARA -  Bilgisayar Mühendisliği

18 - Zeynep VAROL - Tıp Fakültesi

19 -  Süleyman VAROL - İşletme

20-  Ayşe GÜZEL - (İlhan Kızı) Akdeniz Üniversitesi, Tıp Fakültesi

21 - Ayşe GÜZEL - (Mustafa Kızı) Halkla İlişkiler 

22 - Leyla TOPKARA - Boğaziçi Üniversitesi, İngilizce 

 23 -     ?    VURAL, Bilgisayar Mühendisliği

24 - Ali KÜÇÜKAKÇA -       

25 - Neriman ÖZ - Anadolu Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği

26-  Ozan KOÇ - İstanbul Yeditepe Üniversitesi, Matematik Öğretmenliği

27 - Kerem ÖZ - (Abdullah Oğlu), İstanbul Yeditepe Üniversitesi, Hukuk Fakültesi

28 - Hafize ÇALI (Ahmet kızı) Gölhisar Meslek Yüksek Okulu, Bilgisayar Bölümü

29 - Yunus KOÇ - Almanya

30 - Kübra ÖZER - Konya Selçuk Üniversitesi, Kimya Bölümü

31 - Ubeyd ÖZ  - Sivas Cumhuriyet Üniversitesi, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği Fakültesi - (1.Sınıf) - Çakıcı Mustafa Öz'ün torunu; Musa oğlu.

32 - Yasemin ÖZ - Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği

33 - Dilek KARA - Ankara Üniversitesi, Hukuk Fakültesi

34 - Ayşe Betül ZOR - Burdur Eğitim Fakültesi, Fen Bilgisi Öğretmenliği

35 - Volkan DEMİR -Kilis 7 Aralık Üniversitesi İktisat Bölümü 

36 - Derya ACAR - Pamukkale Gıda Mühendisl

37- Ali Sefa ÇALI : Karadeniz Teknik Üniversitesi, Diş Hekimliği Fakültesi (Huriye - Metin Çalı oğlu)

38- Ezgi NARİN : 9 Eylül Hukuk Fakültesi (Fatma - Osman Narin kızı)

39- Oğuzhan KARAKAYA : Akdeniz Üniversitesi Makine Mühendisliği. (Emine - Mustafa Karakaya oğlu)

40- Ali DEMİRCİOĞLU : 9 Eylül Üniversitesi Makine Mühendisliği. (Olcay - Suat Demircioğlu oğlu)

41- Ceren KOÇ : Marmara Üniversitesi, İktisat Fakültesi (Nalan - Hüseyin Koç kızı)

42- İlayda VAROL : Akdeniz Üniversitesi, Türk Dili ve Edebiyatı. (Hanife - Altay Varol kızı)

43- İrem DUMAN : Kıbrıs Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği, %50 Burslu. (Yasemin - Özkan Duman kızı)

44- Özgül (KIZILKAYA) DEMİREL : Eskişehir Anadolu Üniversitesi Felsefe Bölümü. (Fatma - Yüksel Kızılkaya kızı)

45- Vuslat İrem ÖZ : Manavgat Namık Karamancı Fen Lisesi. (Rukiye - Hasan Öz Kızı)

46- Osman KOÇ : Antalya Anadolu Lisesi. (Emine - İbrahim Koç Oğlu)

47- Ezgi YILMAZ : Manavgat Anadolu Lisesi. (Hacer - Hayrullah Yılmaz Kızı)

48- Işı Eda Küçükakça - Akdeniz Üniversitesi, Halkla ilişkiler bölümü

49- Melike ÖZ - Dokuz Eylül Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi Bölümü (Aylin ve Ramazan Öz kızı)

50-

 

 

Bu listenin tamamlanması için okuyanların adını, soyadını, okulunu ve ailesini aşağıdaki e-posta adresine göndermeniz  yeterli.

Ayrıca burada adları yayınlanan arkadaşlar, e-posta adreslerini bize gönderirlerse memnun oluruz.

Şimdiden teşekkürler...

Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız