You are here:
Ahmetler Kanyonu PDF Yazdır E-posta
Pazar, 05 Haziran 2011 08:48

Ahmetler Kanyonuyla İlgili Teknik Rapor

Son aydaki yoğunluk nedeniyle siteye zaman ayıramadığımı biliyorum. Ama bir şey daha biliyorum, bu site sadece benim sitem değil ki… Hepimizin sitesi... Ben olmayınca buraya yeni şeyler ekleyecek yol arkadaşlarına ihtiyaç var :)

Neyse ki SBS’ler yapıldı ve biraz tatil havasına girdik; umarım artık siteye daha çok zaman ayırabilirim. Yine de sizler desteğinizi eksik etmeyin.

Ahmetler Kanyonu’yla ilgili birçok yazı okudum. Google Arama Motoruna girip “Ahmetler Kanyonu” yazdım. Şöyle bir mesaj geldi: “Yaklaşık 238.000 sonuç bulundu.”  Siz de yazıp görebilirsiniz.

Demek oluyor ki bizim “Kapuz” dediğimiz Kanyonla ilgili 28.000 yerde adı geçiyor. Bunlardan birkaçı “ahmetler.net”’teki bizim yazılarımız olsa da demek ki Ahmetler Kanyonu hakkında söylenmiş çok şey var demektir.  

Buradaki yazılardan bazıları ilgimi çekti sizlerle paylaşmak istedim. Ahmetler Kanyonu, bizler fazla farkında olmasak da çevreciler, doğaseverler ve fotoğraf meraklılarının ilgisini çekiyor. Buranın tanıtımını biraz da bizler yapmalıyız. Gençler Köyü yoluna “Ahmetler Kanyonu” tabelası neden dikmiyoruz? Sanırım yapılacak çok şey var… Kanyon’la köyümüzü daha kolay tanıtabiliriz.

Aşağıda bu konuyla ilgili bazı linkler veriyorum. Linklere tıklayalım ve Ahmetler Kanyonu’yla ilgili güzel şeyler öğrenelim.

NOTLAR:

1- “Kanyon ve Doğa Sporları Derneği” sitesindeki yazıyı okumak için burayı tıklayın.

2- Aynı Derneğin facebook sayfasında yayınlanan “Ahmetler Kanyonuyla İlgili Teknik Rapor” başlıklı yazı için burayı tıklayın.

4- “ahmetler.net” üzerinden yayınladığımız Kanyon Fotoğrafları Albümü de burada…