You are here:

Defteri OkuMustafa Koç     11 Şubat 2009 15:01 |
Muratçığım, ilgine teşekkür ediyorum. Bu siteyi ben kurdum ama sahibi bütün Ahmetlerliler olacak. Ziyaret edenler mesaj yazanlar arttıkça sisteyi geliştirme heyecanımız artacak. Herkesin yapacakları var. Bütün arkadaşlarımızı bilgilendirelim. Buraya mesaj yazsınlar, köyle ilgili yazı göndersinler, merak ettiklerini bize sorsunlar. Örnek bir köy sitesi haline getirmek istiyoruz. Selamlar...

murat     11 Şubat 2009 01:02 |
MERHABA MUSTAFA ABİ BENDE TAM DÜŞÜNÜYORDUM KÖYÜMÜZE AİT BİR SİTEMİZ NEDEN OLMASIN DİYE AMA BENİM İÇİN HAZIRLAMAK GERÇEKTEN ZORLUKLARI VARDI AMA SİZ GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL BİR İŞ BAŞARMIŞSINIZ ELİNİZE YÜREĞİNİZE SAĞLIK ÇOK GÜZEL OLMUŞ VE OLACAKTIRDA ÖNEMLİ OLAN BİR BAŞLANGIÇ YAPABİLMEK BEN ÇOK SEVİNDİM GOOGLE DEN TESADÜFEN BULDUM BUNDAN SONRADA SIK SIK ZİYARET ETMEYE ÇALIŞACAĞIM BURADAN TÜM KÖYLÜLERİMİZE SELAMLAR .

Ali Varol     30 Ocak 2009 13:16 |
İyi günler site ziyaretçisi arkadaşlarım!
Köyümüz adına bir internet sitesi açıldı. Hepimize hayırlı olsun. Emeği geçenlerin eline sağlık.Çok güzel oluyor. Yaşatmak, geliştirmek için igimizi esirgemeyelim. Sizler de görüşlerinizi yazın, tanışalım. Selamlar.

Mustafa Koç     27 Ocak 2009 01:45 |
Arkadaşlar herkese merhaba,
Yeni haberleşme ve iletişim kanalınız burası olsun. Mesajlarınızı buraya yazarak kısa yoldan haberleşebilirsiniz. Siteye üye olun ve Ziyaretçi Defterinizi kullanmaya başlayın. Selamlar.


1579
Ziyaretçi defteri kaydı
<< Başlangıç < Önceki 311 312 313 314 315 316 Sonraki > Son >>

EasyBook